Firma STIMOS-OKNA, s.r.o.

je autorizovaným partnerem člena Zelené aliance.

Zajistíme pro Vás bezplatně všechny potřebné odborné kontakty, nutné pro zpracování projektu k získání dotací z programu ZELENÁ ÚSPORÁM.

Roto NT - Technika kování pro nové tisíciletí

Oblast rámových nůžek
Praktický komfort: zásluhou integrované pojistky proti přibouchnutí je křídlo v poloze vyklopení aretováno. Okna, samovolně se zavírající při průvanu, tak patří minulosti. Pootočením vedení krycí lišty lze libovolně zvolit délku vyklopení mezi 80 a 140 mm.
Zavírací čep V
Seřizování, zavírání a bezpečnost v jediném dílu. ROTO prezentuje jednostupňový zavírací systém s vynikajícími hybnými vlastnostmi a maximální bezpečností. Centrální uzávěr spolu se zavíracím čepem V splňuje díky svému technickému vybavení požadavky na bezpečnostní normy DIN V ENV 1627-1630 pro okna odolná proti vloupání ve třídách odporu 1, 2 a 3. Různé rámové uzávěry mají identické šroubovací osy. Dodatečná výměna proto může  proběhnout zcela bezproblémově.
Úrovňová a ovládací zarážka
Další multifunkční komponent: integrovaný zvedák křídla zajišťuje dovírání křídla do rámu vždy ve stejné výškové úrovni a zabraňuje tak známému svěšování křídla ka klikové straně. Mimi to znemožňuje ovládací zarážka nechtěné chybné ovládání okna. To vše zaručuje dlouhodobou funkční spolehlivost okenního rámu.
Štěrbinové větrání
Nově vyvinuté štěrbinové větrání Roto NT sestává pouze z rámového dílu, který může být namontován i kdykoli dodatečně.
Inteligentní spojení bezpečnosti, energie a komfortu
Okna, která se samostatně otvírají a zavírají, která regulují klimatizaci či topení nebo hlásí pokus o vloupání na bezpečnostní centrálu to už dnes není žádná hudba budoucnosti. Firma Roto jako tvůrce inovativních kovacích technologií se snaží inteligentně propojit energii, bezpečnost a komfort.
Kliky a krytky
Zde se objevují design i barva v harmoniském souznění. Tvarově atraktivní kliky z nabídky Roto lze kombinovat s krytkami v neomezeném počtu barevných variant, což spolu vytváříatraktivní vzhled každého okna.
Povrchová úprava ROTOsil
Zářivým optickým rysem nového ystému kování Roto NT je jeho barva: ROTOsil se prezentuje jako matně stříbrná a nabízí zvýšenou ochranu proti korozi díky speciální povrchové úpravě na bázi pozinkování, chromátování a následného vytvrzení. Moderní vzhled a životnost pro nové tisíciletí.

Pro detailní přehled o systémech kování na okna a dveře klikněte, prosím, zde: Roto