Firma STIMOS-OKNA, s.r.o.

je autorizovaným partnerem člena Zelené aliance.

Zajistíme pro Vás bezplatně všechny potřebné odborné kontakty, nutné pro zpracování projektu k získání dotací z programu ZELENÁ ÚSPORÁM.

Dveřní výplně

Classic
Dveřní výplň je slepena v sendvič, jehož dvě vnější vrstvy jsou z vysoce kvalitního stálobarevného plastu, který je vakuově zpracován. Pohledové rámečky tvoří součást desky, což umožňuje snadnou údržbu těchto panelů. Vizuálně se řadí tato série ke klasickým.

Elegance
Výplně z této série jsou velmi působivé díky kombinaci použitých materiálů. Tím hlavním je ušlechtilá nerezavějící ocel, která propůjčuje výplni zcela osobitý charakter. Spolu se skly různých provedení na sebe nevtíravě upozorňuje svojí originalitou.

Vizual
Dveřní výplně v této typové sérii jsou vyrobeny z proskleného sendviče bez ozdobných rámečků. Jedná se o lehkou variantu výplně s jednoduchou údržbou.

Technic
Název série napovídá, že se jedná o dveřní výplně, u nichž jsou pohledové části tvořeny z geometrických tvarů. Stejně jako u řady Classic je použita technologie vakuově tvarovaných plastů.

Premium
V této skupině výplní můžete plně zapojit svoji fantazii a sestavit si svoji výplň dle Vašich požadavků, a to především díky téměř nekonečné řadě kombinací barev. Zvolte si výplň bílou, v dekoru dřeva nebo kombinace jakýchkoli odstínů ze stupnice RAL. K tomu si vyberte sklo z naší nabídky a máte svůj originál.

Pro aktuální přehled o sortimentu dveřních výplní klikněte, prosím, zde: Perito